Lokaty średnioterminowe.

Nest Lokata Witaj w Nest Banku .

Nest Lokata Witaj w Nest Banku oprocentowana jest na 4% w skali roku i jest to najlepsza lokata kwartalna z kontem na rynku. Możemy wpłacić na nią od 1 000 do 10 000 złotych na okres 3 lub 6 miesięcy. Po otwarciu bezpłatnego Nest Konta można w ciągu 30 dni założyć tą lokatę za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Z oferty może skorzystać tylko nowy klient Nest Banku wpłacając na nią dowolne środki. Depozyt ma charakter odnawialny i możemy go założyć przez internet lub w oddziale banku. Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę. Utrata odsetek czeka każdego kto zerwie lokatę przed czasem. Przy małej sumie zerwanie lokaty przed czasem nie narazi nas na bardzo wysokie straty, ale jeżeli mamy wpłaconą na lokatę dosyć wysoką kwotę strata już może być odczuwalna. Każde zerwanie lokaty powinno być ostatecznością i jeżeli można tego uniknąć lepiej poczekać.

Lokata Sprint z premią 50 zł w Toyota Banku.

Lokata Sprint z premią 50 zł w Toyota Banku gwarantuje stałe oprocentowanie do 3,63% w skali roku. Zakres kwot na lokacie to przedział od 10 000 złotych do 18 000 złotych. Jest to depozyt jaki założymy na okres 180 dni. Klient, który chce założyć lokatę musi posiadać konto w Toyota Banku. Jest to dosyć nowa propozycja tego banku. Depozyt jest odnawialny i można wpłacić na niego dowolne środki. Z oferty mogą skorzystać nowi i obecni klienci. Odsetki kapitalizowane są na koniec, a zerwanie lokaty przed terminem wykupu sprawi, że w całości je utracimy. Jest to depozyt w całości dostępny przez internet.

Lokata NR 1 w Idea Banku.

Lokata NR 1 w Idea Banku oprocentowana jest na 3,40% w skali roku. Oprocentowanie jest stale przez cały czas trwania umowy o lokatę. Jest to lokata półroczna na jaką można wpłacić od 500 złotych do 1 mln złotych. Depozyt dostępny jest bez otwierania konta bankowego i dobierania innych produktów bankowych. Ma ona charakter odnawialny, odsetki są kapitalizowane na koniec, a zerwanie depozytu wcześniej skutkuje ich utratą. Depozyt założymy przez internet mobilnie, w oddziale, oraz przez telefon. Jest to jedna z lepszych propozycji lokat bankowych, ze względu na dosyć wysokie oprocentowanie. Warto zakładać tego typu lokaty.