Oferty kredytów gotówkowych.

Getin Bank oferuje nam kredyt gotówkowy dla Ciebie z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 8,79% w skali roku. Prowizja od udzielonego kredytu jest dosyć wysoka i ma wartość 12,49%. W ramach oferty można pożyczyć od minimalnego 1 tysiąca złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Zobowiązaniem można rozłożyć maksymalnie na 120 rat miesięcznych. Dla minimalnego kredytu na kwotę 1 tysiąca złotych z rozłożeniem na rok RRSO  ma wartość 36,57%. Każda rata miesięczna będzie po 98,26 złotych. Do spłacenia będziemy mieć 1180 złotych. Suma spłacanych odsetek będzie wynosiła 54,28 złotych. Do otrzymania kredytu wymagane jest przedstawienie w banku oświadczenia o zarobkach. Kredyt możemy wcześniej spłacić, a oprocentowanie możemy przed podpisaniem umowy kredytowej negocjować z bankiem. Jest to oferta na wyciąg z konta, a pożyczone pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Na rachunek osobisty muszą wpływać miesięczne dochody co najmniej przez okres trzech miesięcy. Minimum formalności to jedna z cech charakterystycznych dla tego kredytu gotówkowego. Decyzja kredytowa będzie bardzo szybko, a kredytowane środki mogą wpłynąć na nasze konto nawet w tym samym dniu, w jakim podpisaliśmy umowę.

Kredyt gotówkowy - Bank Zachodni WBK.

Sprawdźmy tera ofertę kredytu gotówkowego oferowaną przez Bank Zachodni WBK. Jest to kredyt z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,99% w skali roku i prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 9,99%. W ramach oferty możemy skorzystać z kredytu na kwotę od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Zobowiązanie można spłacać w ratach. Tutaj oprocentowanie wynosi od 1 miesiąca do 120 miesięcy. Decydując się na kredyt w wysokości 1 tysiąca złotych na dwanaście miesięcy, RRSO takiego kredytu będzie wynosiło 29,71%. Raty miesięczne będą po 95,67 złotych. Suma spłacanych odsetek to 48,18 złotych. Oferta jest ciekawym rozwiązaniem, dla tych którzy szukają kredytu na dowolny cel bez żadnych zabezpieczeń i poręczycieli. Mając konto osobiste BZ WBK można liczyć na możliwość obniżenia prowizji jaką pobiera bank za udzielenie kredytu. Wymagane jest co prawda oświadczenie o zarobkach, ale tylko dla nowych klientów banku. Stali klienci nie muszą takiego oświadczenia przedstawiać, aby przyznano im kredyt.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel - Bank Pekao.

W ofercie Banku Pekao można znaleźć ciekawą propozycję pożyczki ekspresowej na dowolny cel. Jest to zobowiązanie z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 10% w skali roku. Za udzielenie nam kredytu bank naliczy sobie prowizję w wysokości o połowę mniejszej niż oprocentowanie nominalne. Dostępna kwota w ramach tego zobowiązania zaczyna się od 1 tysiąca złotych, a kończy na maksymalnej kwocie 150 tysięcy złotych. Okres w jakim możemy spłacić nasze zobowiązanie to maksymalnie 84 miesiące. Pożyczając w ramach tej oferty minimalny tysiąc złotych na okres dwunastu miesięcy, RRSO będzie utrzymywało się na poziomie 21,13%. Każda z naszych dwunastu rat będzie po 93 złote. Kredyt będzie nas kosztował 108 złotych z czego 58 złotych stanowią odsetki. Do otrzymania kredytu potrzebne nam będzie oświadczenie o zarobkach. Bank umożliwia kredytobiorcom wcześniejszą spłatę kredytu jak również mogą oni negocjować jego oprocentowanie. Pożyczka na dowolny cel jest interesująca głównie dla klientów Banku Pekao, którzy posiadają w nim rachunek osobisty. Osoby, na których konto co miesiąc jest wpłacane wynagrodzenie nie muszą przedstawiać w banku dodatkowego oświadczenia o zatrudnieniu.